Contra Flash

Contra Flash
fullscreen not work
    5 172 В Contra, игрок управляет одним из двух вооруженных военных коммандос по имени Билл и Ланс, которые посылаются на миссии по нейтрализации террористической организации под названием Красный Сокол, который тайно планирует захватить Землю. https://www.girsa.ru/media/pic/Contra_Flash-Contra180.gif

Similar games

Opis online gry Contra Flash:
W Contra, gracz kontroluje jedną z dwóch uzbrojonych komandosów wojskowych imieniem Bill i Lance, którzy są wysłani na misję do neutralizowania organizacji terrorystycznej o nazwie Red Falcon, że jest w tajemnicy planuje zawładnąć Ziemią.
Sterowanie grą Contra Flash:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!