Moby Dick

Moby Dick
fullscreen not work hacked version
    5 381 Моби Дик "является классической игры на выживание вдохновлен Fishy. Слушать, как большой белый кит и выжить до тех пор, как вы можете. Едят осьминогов и все, что движется, уничтожить китобоев и заработать бонусы. Перемещение китов мышью и нажмите, чтобы использовать свой импульс. Много веселья с игрой Моби Дик! https://www.girsa.ru/media/pic/Moby_Dick.jpg

Similar games

Opis online gry Moby Dick :
Moby Dick to klasyczna gra przeżycia inspirowane Fishy. Graj jako wielki biały wieloryb i przetrwać tak długo jak to tylko możliwe. ośmiornice Jedz i wszystko co się rusza, zniszczyć łowców wielorybów i zarobienia premii. Przenieś wieloryba myszy i kliknij, aby korzystać z doładowania. Dużo zabawy z grą Moby Dick!
Sterowanie grą Moby Dick :
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!