Penguin Diner 2

Penguin Diner 2
fullscreen not work hacked version
    5 360 Пенни Пингвин возвращается в Антарктиду, чтобы служить до праздника! После весьма успешной работы в Арктике, Пенни решает открыть свое собственное ужин на собственной территории. Помощь Пенни достижения ее мечту о лучшей закусочной в Антарктиде. Игра через 4 захватывающих местах, обслуживая клиентов и получать ценные-звезды Diner Пенни. Это 2-м раунде в хитовой игры Diner пингвин ... и это больше и лучше, - гарантировано! http://girsa.ru/media/pic/Penguin_Diner_2.gif

Similar games

Opis online gry Penguin Diner 2:
Penny Penguin powraca na Antarktydę, by służyć na ucztę! Po bardzo udanym wyścigu w Arktyce, Penny decyduje się na otwarcie własnego terytorium do domu na kolację. Pomoc Penny osiągnąć swoje marzenie posiadania najlepszych kolację w Antarktyce. Grać do 4 ekscytujących miejsc, obsługujących klientów i zdobywając cenne dla gwiazd Penny's Diner. Jest to runda 2 trafienia z gry Penguin Diner ... i jest większy i lepszy - gwarantowane!
Sterowanie grą Penguin Diner 2:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!