Zuma

Zuma
fullscreen not work
    5 289 Стреляй цветными шариками рядом с другими того же цвета.

    Нажмите на раскаленных дверях в нижней части экрана меню, затем нажмите на японские символы в зеленой площади, чтобы начать игру.
    https://www.girsa.ru/media/pic/zuma.jpg

Similar games

Opis online gry Zuma:
Shoot the kolorowymi kółkami innych tego samego koloru.

Kliknij na rozjarzony drzwi na dole menu ekranu, następnie kliknij na japońskich znaków w Zielonej kwadratowych, aby rozpocząć grę.
Sterowanie grą Zuma:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!