Alien Splatter

Alien Splatter
fullscreen not work hacked version
    4 9 В основном это просто немного дань всех этих жестких как гвозди действий платформеров, мы все знаем из РЭШ эры. https://www.girsa.ru/media/pic/alien_splatter-girsa.ru1c5d12be5281f0478abd1899c5e6a73d.gif

Similar games

Opis online gry Alien Splatter:
Jest to w zasadzie tylko trochę hołd dla wszystkich tych twardy jak paznokcie platformówki działania, które znamy z epoki NES.
Sterowanie grą Alien Splatter:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!