Faster Than Zombies

Faster Than Zombies
fullscreen not work hacked version
    4 0 +!Эйдан и Джеки был на их школьный автобус, когда человек, у которого было противоядие для всех вспышек вошел и затем бум! Их автобус попала ракета! Эйдан и Джеки выжил и ваша задача помочь им спастись и выжить, пока они не дадут противоядие для правой руки! https://www.girsa.ru/media/pic/faster_than_zombies-girsa.rue693155bfbc7fd054c8dadd12a360968.gif

Similar games

Opis online gry Faster Than Zombies:
Aidan i Jackie był na ich Autobus szkolny, gdy człowiek, który miał antidotum na wszystkie ogniska wszedł, a następnie boom! Ich autobus został trafiony rakietą! Aidan i Jackie przeżył i to jest Twoim zadaniem, aby pomóc im uciec i przetrwać aż do dają antidotum na prawej ręce!
Sterowanie grą Faster Than Zombies:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!