Pecan Pie

Pecan Pie
fullscreen not work
    4 83 Пекановый пирог является главным образом из кукурузного сиропа или патоки и пекан орехи пирог. Он популярно подаются блюда праздник и считается также специальности кухни Южной части США. Большинство пекан пирог рецепты включают соли и ванили как ароматизаторов.Шоколад другие популярные дополнения к рецепту.Пекановый пирог часто подается с взбитыми сливками или кленового сиропа. https://www.girsa.ru/media/pic/pecan_pie-girsa.ru45afdb180948e68eb4191af4d4fc708d.jpg

Similar games

Opis online gry Pecan Pie:
Placek z pekanami to ciasto składa się głównie z syrop kukurydziany lub melasy i pecan orzechy. To jest popularnie serwowane posiłki wakacje i uważany jest również za specjalność kuchni południowej części Stanów Zjednoczonych. Większość pecan pie receptury obejmują waniliowy jako środki aromatyzujące i soli.Czekoladowe są inne popularne Dodatki do przepisu.Placek z pekanami jest często podawane z bitą śmietaną lub syropu klonowego.
Sterowanie grą Pecan Pie:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!