Ping Pong V1.0

Ping Pong V1.0
fullscreen not work
    4 22 Сможешь ли ты победить компьютер в этой пинг-понг игре? Так ли это просто? Попробуй сам! Разрушай блоки противника и ставь новые рекорды! https://www.girsa.ru/media/pic/ping_pong_v1_0-girsa.ru4c72c2b44b605702990ca6038fc7a792.gif
Для этой игры надо иметь Unity3d logoUNITY 3D plugin
  • Unity Web Player. Install now!

Similar games

Opis online gry Ping Pong V1.0:
Czy można pokonać komputer w tej gry ping pong stylu? nCzy uważasz, że jest takie proste?? ? nDestroy jej cegieł i stać się nowym mistrzem tam.
Sterowanie grą Ping Pong V1.0:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!