Sneaky Dex

Sneaky Dex
fullscreen not work
    4 11 Воспользуйтесь все ваши силы мысли и попытаться найти способ, чтобы получить его от планеты. Вы должны постоянно решать различные логические задачи и вести его через препятствия и таким образом достичь портала, на котором он будет транспортировать его в эти 20 уровней. https://www.girsa.ru/media/pic/sneaky_dex-girsa.ru32cfd6d7593cc06c4584ffcfb334a070.gif

Similar games

Opis online gry Sneaky Dex:
Wykorzystać wszystkie swoje uprawnienia w zakresie myśli i starają się znaleźć sposób, aby uzyskać go od planety. Trzeba stale różne zadania logiczne i prowadzić go przez przeszkody i osiągnąć tak portalu, który przetransportuje go w te 20 poziomów.
Sterowanie grą Sneaky Dex:
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!