Wrestle Jump

Wrestle Jump
fullscreen not work
    5 1857 Игра для двух игроков надо ударить врага головой об стенку https://www.girsa.ru/media/pic/wrestle_jump-girsa.ruc22a99441cf43ea1a719d8d8703dc746.jpg
Для этой игры надо иметь Unity3d logoUNITY 3D plugin
  • Unity Web Player. Install now!

Similar games

Opis online gry Wrestle Jump :
DWÓCH graczy gra gdzie wcielasz się zamaskowany zapaśnik chwytając swojego przeciwnika. Skakać i klapki przeciwnika do ziemi!
Sterowanie grą Wrestle Jump :
dodać grę na bloga 
dodać grę na stronę
Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!
Pobieraj za darmo i graj za darmo we flash gry. Witamy na stronie bezpłatnych online flash gier gryclub.org! Znajdziecie tu zawsze mnóstwo online flash gier na każdy dzień. Tylko najlepsze i wyselekcjonowane gry online. Oferujemy gry dla dziewczyn i chłopaków. Znajdziesz tu wszystko! Setki kategorii! Dekorowanie, gotowanie, ubieranki,muzyczne, makijaż dla dziewczyn oraz gry zręcznościowe, strzelanki, wyścigi, gry akcji, logiczne i strategiczne dla chłopaków. Nigdy wcześniej nie było tak prosto! Wystarczy, że klikniesz w obrazek i możesz grać bez przeszkód! Komunikuj się z przyjaciółmi i komentuj flash gry! Gry mozna pobierać również w formacie swf! Znajdziecie tu setki online flash gier w formacie shockwave! Bajki, video i wszystko to całkiem za darmo! Grać mogą zarówno dzieci jak i dorośli, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Darmowe gry online biurowe, intelektualne, retro, na dwie osoby, role-playing, questy, zręcznościowe, łamigłówki - wszystkie bezpłatne flash gry są u nas! fals games - bezpłatne flash gry. Życzymy udanej zabawy!